Wellness retreat centre

Luhačovice - Augustiniánský dům otevírá meditační jurtu - "Péči o duši"

9. 11. 2018 -

V přeneseném slova smyslu, lze jurtu vnímat jako „chrám ticha“, kde kromě práskání dřeva v krbu, můžete vnímat zpěv ptáků a šumění stromů.

Od listopadu otevírá Augustiniánský dům svým hostům meditační jurtu, prostřednictvím které nabídne originální cestu ke zklidnění, rozjímání a naladění se na sám sebe. Účelem jurty je se zastavit, zaměřit se například na vědomé dýchání, nalezení duševní rovnováhy a především na svůj vnitřní svět.  V přeneseném slova smyslu, lze jurtu vnímat jako „chrám ticha“, kde kromě práskání dřeva v krbu, můžete vnímat zpěv ptáků a šumění stromů.

jurta

Jurta doplňuje prostředí Zahrady 6 smyslů, které je součástí areálu Wellness & spa hotelu Augustiniánský dům. „ V současné době, více než kdy jindy lidé vyhledávají klid, rovnováhu těla i duše. Tímto způsobem chceme hostům nabídnout ucelenou wellness péči. Nejen na základě tohoto poznání, ale i z mé osobní zkušenosti vyústilo to, že se zrodila myšlenka vytvořit meditační jurtu. Tento prostor nevnímám jako klasickou relaxační zónu, ale osobně jej chápu jako posvátné místo, které doplňuje filosofii hotelu a původní myšlenku Augustiniánů. Realizací meditační jurty navazujeme na duchovní poslání Augustiniánského domu, které započalo před více než 100 lety“.

Upřesňuje svůj záměr generální manažer Augustiniánského domu, Ing. Petr Borák, Hoteliér roku 2017.

jurta

jurta

jurta

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.