Wellness retreat centre

Zima ve wellness centru

Zimní měsíce představují přímo ideální období pro návštěvu wellness&spa. Veškerá aktivita v přírodě ustupuje do pozadí, nastává období vegetačního klidu. Zažíváme dlouhé temné večery a pouze krátké dny.

Na tyto přirozené změny cyklu reaguje také naše tělo – s převládající energií zimy si žádá jiný přístup a péči než v ostatních ročních obdobích. Jakoby s ubýváním světla klesala i naše nálada a životní síla. Cítíme potřebu tepla, dobře nám dělají horké nápoje a teplé pokrmy.

Ve wellness a spa pozorně nasloucháme těmto signálům a zimní procedury zaměřujeme na prohřívání organismu, doplňování energie. K tomu využíváme účinků čistě přírodních olejů a esencí, inspirujeme se místními bylinami i tradičními surovinami.

Celkově v zimním období pomůže zklidnění a vnitřní ztišení. Měli bychom si dovolit „medvědí život“ – méně se honit a více spát, abychom na jaře byli odpočinutí a plni elánu do nových začátků.

Vyzkoušejte naše originální zimní wellness procedury zaměřené na prohřívání organismu a doplňování energie. 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.