Wellness retreat centre

Augustiniánské rituály

RELAXAČNÍ RITUÁL V JURTĚ - NOVINKA

Přijďte se zrelaxovat a odpočinout do naší léčivé, meditační jurty pod vedením zkušené a vnímavé terapeutky Jany Horáčkové. Jana má dlouholeté zkušenosti s vedením relaxačních rituálů a je také lektorkou jógy. Rituály vám nastaví dle vašich individuálních potřeb.

 

Přínosem tohoto rituálu bude zejména:

- Hluboká relaxace a odpočinek

- Obnovení a posílení energie

- Uvolnění stresu a napětí

- Péče o tělo, mysl i duši

- Znovunalezení harmonie a rovnováhy.

Doporučujeme mít s sebou pohodlný oděv a otevřenou mysl. Nutná rezervace předem. Hlaste se na hotelové recepci.

 

Tento Rituál probíhá každou STŘEDU  a SOBOTU v 16:30 hodin (změna termínu ze strany hotelu je možná- více info na recepci). 

 Cena 390Kč/osoba.

 

CVIČENÍ JÓGY

Přijďte se s námi protáhnout a načerpat energii při cvičení jógy pod vedením zkušené a vnímavé terapeutky Jany Horáčkové. Cvičení je vhodné pro všechny bez rozdílu věku, fyzické úrovně a zkušeností. Cílem je celkové zlepšení tělesného stavu, prohloubení a zklidnění dechu a dosažení duševní harmonie. 

Cvičení jógy probíhá každé PONDĚLÍ v 08:30 hodin (změna termínu ze strany hotelu je možná- více info na recepci).  Pro hotelové hosty je cvičení zdarma v rámci pobytu.

 

V případě zájmu prosím kontaktujte wellness recepci na +420 577 113 675, případně na spa@augustian.cz

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.