Podzim v Augustiniánském domě

Podzim ztělesňuje v přírodě přechodové období, kdy horké letní měsíce střídají první chladné dny. Je to také čas oddechu po letní aktivitě a příprav na zimu.

V souladu s přirozeným cyklem se také mění potřeby našeho těla. Ve Wellness & Spa Augustiniánský dům pozorně nasloucháme těmto tělesným signálům a bereme v úvahu právě probíhající roční období.

Na podzim pro Vás chystáme:

  • Každý týden se můžete zúčastnit rituálů zahrady 6 smyslů "Sám sobě terapeutem" s důrazem na podporu zdraví, dechová cvičení a naladění se na sezónní cyklus. Rituál probíhá pod vedením našeho wellness terapeuta.
  • Podzimní nabídka wellness procedur zaměřených na posilování imunity a nabírání sil na zimní období
  • Cvičení jógy v hotelové zahradě

 

DISCLAIMER

Na co se můžete těšit v zimě?


Zimní měsíce představují přímo ideální období pro návštěvu wellness&spa. Veškerá aktivita v přírodě ustupuje do pozadí, nastává období vegetačního klidu. Celkově v zimním období pomůže zklidnění a vnitřní ztišení. Měli bychom si dovolit „medvědí život“ – méně se honit a více spát, abychom na jaře byli odpočinutí a plni elánu do nových začátků.

 

Na zimu pro Vás chystáme:

DISCLAIMERCeny a více podrobností naleznete u konkrétních pobytů. Všeobecné a storno podmínky naleznete zde. Ubytovací řád hotelu k nahlédnutí zde.

Aktualizované zásady ochrany osobních údajů a cookies policy jsou pro Vás taktéž k dispozici.