Wellness retreat centre

Augustiniánský dům - Novinky ve wellness & spa centru!

1. 3. 2022 -

Vážení hosté,

ve wellness & spa centru Augustiniánského domu jsme pro Vás tento rok připravili několik novinek, které jistě oceníte. Nejvýznamnějším bodem je zařazení francouzské kosmetické značky GERnétic a francouzko-japonské značky Florihana, která  se specializuje na 100% čisté éterické oleje v BIO kvalitě. Součástí inovací ve wellness & spa centru jsou i nové terapeutické techniky zahrnující aromaterapii dle ročních období“.

Obě značky se svými koncepty  prolínají naší originální nabídkou masáží a rituálů.  

Kosmetické ošetření

Nejvýznamnější změna je promítnuta v kosmetickém  ošetření obličeje a celotělové péči.  Ošetření je zaměřeno na vitalizaci a mineralizaci pokožky dekoltu, krku a obličeje, povzbuzení mikrocirkulace a výrazné osvěžení pleti.

Celotělové ošetření je úžasný zážitek v podobě ošetření obličeje, peelingu celého těla a tělové procedury určené k hluboké regeneraci a osvěžení pokožky. Vaše pokožka bude hedvábně jemná a příjemná na dotek.

  • Kosmetické ošetření obličeje GERnétic 50´
  • Celotělová kosmetická péče GERnétic 80´

 

Augustiniánské speciality

Kvalitu ošetření nových BIO olejů & ošetření GERnétic může vyzkoušet i u našich originálních procedur.

  • Masáž zad Svatého Tomáše 50´
  • Augustiniánská masáž 80´,
  • Augustiniánský celotělový rituál 110´

 

Individuální terapie

Mezi letošní novinky patří i individuální terapie pod vedením naše terapeuta Rostislava Nyče. Mentální detoxikace je účinná regenerace organismu při uspěchaném a stresujícím životním stylu. Terapeutická orientální masáž je harmonizační ošetření přinášející fyzickou i psychickou úlevu a rozproudění energie v těle. 

  • Mentální detoxikace 50´
  • Terapeutická orientální masáž 80´

 

V případě zájmu o tyto terapie kontaktujte prosím naši wellness recepci na +420 577 113 675 nebo spa@augustian.cz . U výše uvedených terapií jen nutná rezervace předem.

 

GERnétic a  Florihana nově v Augustiniánském domě

 

Francouzská značka Gernétic překračuje hranice běžné kosmetické péče. Jedná se o zcela jiný přístup ke kosmetice, jde spíš o celkový zdravotní stav, který se pak projeví i na vzhledu pokožky.  Kosmetika Gernetic využívá buněčné terapie, cest meridiánů a homeopatického dávkování aktivních látek. Odstraňuje příčiny problémů.Všechny kosmetické výrobky jsou vyráběny pomocí biotechnologií ze stoprocentně přírodních látek a všechny společně nabízejí pokožce výživu, ozdravění a omládnutí. Zákazníkům spolu s kosmetickou péčí přináší i minerály, vitamíny, aminokyseliny a další nezbytné látky pro zdraví a zpomalení stárnutí pleti. MOTTO: mladistvá pleť je více, než jen zdání mladé pleti

 

Destilérie Florihana vznikla spojením dvou kultur, francouzské a japonské. První část slova Florihana pochází z francouzského přídavného jména "flori", což znamená "z květiny". Druhá část názvu Florihana má svůj původ v japonském slovu "hana"  které označuje květinu. Rozmanitost inspiruje kreativitu a to nejlepší z obou kultur.Florihana se specializuje na 100% čisté éterické oleje v BIO kvalitě. Éterické oleje jsou získávány šetrnými metodami z ekologicky vypěstovaných nebo divoce rostoucích rostlin.

 

 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.