Wellness retreat centre

Otevíráme Augustiniánský dům :-)

29. 5. 2021 -

Milí hosté,

 

po neuvěřitelných 164 dnech v úterý 1.6. opět otevíráme Augustiniánský dům se všemi službami, které milujete! :-) Celou dobu, kdy bylo zavřeno jsme nezaháleli a snažili se na Vás co nejlépe připravit.

 

Ať už plánujete relax v podobě některého z našich wellness pobytůCestu za zdravím,  nebo jen krátký odpočinek v našem wellness centru či u dobrého jídla, vše je sestaveno tak, abyste si chvíle strávené v „ Augustianu“ maximálně užili a načerpali pozitivní energii.

Na co se můžete těšit?

  • Nové vůně v hotelu 
  • Originální nabídku snídaní
  • Obhájili jsme prestižní ocenění nejlepší restaurace v ČR 2020,2 zlaté lvy
  • Naše gastronomické speciality si můžete užít na zastřešené terase, v létě tradiční grill & music večery
  • Wellness retreat centre, relaxační zóny v zahradě 6 smyslů a přilehlém lesíku
  • Pokračujeme v zútulňování hotelu a vybraných pokojů

 

Informace k pobytu:

dle nařízení Ministerstva zdravotnictví mohou být přijímáni na pobyt klienti za předpokladu, že splňují jednu z podmínek:

prodělali laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 v období 180 dnů před příjezdem do hotelu, od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní nebo jsou min. 14 dní po očkování druhé dávky (byl jim vystaven certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID, mají potvrzení o negativním výsledku PCR nebo antigenního testu, potvrzení od zaměstnavatele o negativním výsledku testování ( absolvovaným nejdéle před 72h), čestné prohlášení zákonných zástupců o testování ve škole ( absolvovaným nejdéle před 72h). Děti do 6ti let jsou z povinnosti prokázání vyjmuty.

 

Tým Augustiniánského domu

wellness luhačovice

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.