Wellness retreat centre

Aktuální situace v Augustiánu

18. 5. 2021 -

Milí hosté a fanoušci Augustianu,

na základě aktuálního nařízení vlády ČR, bychom Vás rádi informovali o aktuální  situaci v hotelu.

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům ****S vždy nabízel plnohodnotné služby zahrnující ubytování, zážitkovou gastronomii, masáže a wellness . V současné době, i přes  rozvolňování opatření termín otevření wellness & spa centra zatím není pevně stanoven. Odhadujeme, že by měl být začátkem, nejpozději v 1. polovině června.

Hotelová recepce je ve standardním provozu denně od 08:30 do 16:30 hodin na tel.: 577 113 666 nebo e-mailu recepce@augustian.cz. I nadále přijímáme rezervace na následující období.

Dárkové poukazy si u nás můžete objednat prostřednictvím našeho www.augustian-life.cz  nebo napřímo prostřednictvím hotelové recepce. 

Jakmile to situace znovu dovolí, tak hotel opět otevřeme. Poté Vám dokážeme nabídnout prostor a poskytnout atmosféru, kde se budete moci vyléčit od stresu a nátlaku posledních dnů, dobít se a užít si krásný pobyt, který bude balzámem pro tělo, mysl i duši.

Děkujeme Vám.

S láskou, tým Augustiniánského domu.

 

wellness luhačovice

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.