Wellness retreat centre

Zimní romantika v Augustianu

2. 9. 2020 -

Toužíte zažít hřejivé okamžiky u krbu, ve wellness centru, nebo třeba u romantické tříchodové večeře?

 

Od 18.11.2020 –18.3.2021  jsme pro Vás připravili zvýhodněnou nabídku zahrnující například domácí punč na terase a originální dárky!  Pobyt jen určen nejen párům, ale i ženám,  které si chtějí na chvíli odpočinout od všedních starostí a načerpat novou energii. Láká Vás vyrazit si jen s kamarádkami a užít si trochu toho dámského hýčkání? 

Více o zvýhodněném pobytu zde:

 

Zimní měsíce představují  ideální období pro návštěvu  wellness & spa centra. Veškerá aktivita v přírodě ustupuje do pozadí, nastává období vegetačního klidu. Zažíváme dlouhé temné večery a pouze krátké dny.

Na tyto přirozené změny cyklu reaguje také naše tělo.  S převládající energií zimy si žádá jiný přístup a péči než v ostatních ročních obdobích. Jakoby s ubýváním světla klesala i naše nálada a životní síla. Cítíme potřebu tepla, dobře nám dělají horké nápoje a teplé pokrmy.

V Augustiniánském domě pozorně nasloucháme těmto signálům a zimní procedury zaměřujeme na prohřívání organismu, doplňování energie. K tomu využíváme účinků čistě přírodních olejů a esencí.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.