Wellness retreat centre

Káva v šálku z kávy

31. 7. 2018 -

V naší restauraci i lobby baru si můžete z neobyčejného servisu vychutnat Espresso macchiato a Cappuccino.

Šálky, z nichž můžete ochutnat kávu v naší restauraci, byly a jsou vyráběny z kávové sedliny sbírané z kaváren Německého Berlína. "Julian Lechner, produktový návrhář, objevil nové využití odpadu, z něhož 20 milionů tun je každoročně vyhazováno "

Samotný odpad by nedržel pohromadě a nezvládnul také náhlé změny teplot při použití horké kávy, proto nebylo snadné, ztvrdit strukturu materiálů, které neobsahují ropné produkty. Což se však výrobci podařilo za použití kompozitních materiálů. škrob, dřevo, celulóza, přírodní pryskyřice, vosk, oleje a biopolymery (Sloučeniny, tvořící stěny buněk všech rostlin, schopné plastické přizpůsobivosti. Slouží jako pojivo pro šálky vyrobené bez použití plastových materiálů obsahujících ropu.)

Kávový servis, je vyvinut pro dlouhodobé použití s možností mytí v průmyslové myčce, je odolný vůči pádům 100% recyklovatelný. Jeho design je vytvořen zejména pro servis mléčných druhů káv, které vypadají uvnitř těchto šálků opravdu jedinečně. V naší restauraci i lobby baru si můžete z neobyčejného servisu vychutnat Espresso macchiato a Cappuccino.

Výhody:

-         Lehká hmotnost

-         vysoké izolační vlastnosti

-         Mírná vůně kávy

-         Ekologicky šetrný materiál

-         Jedinečný vzhled

káva

káva v luhačovicích

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.