Wellness retreat centre

LÉTO VE WELLNESS CENTRU

1. 6. 2018 -

V Augustianu máme nabídku masáží pro hotelové i neubytované hosty. Nejoblíbenější je Augustiniánská masáž!

Léto je časem odpočinku, relaxace a dovolených. Dlouhé a teplé dny nám dopřávají dostatek slunečního svitu, naše těla automaticky čerpají energii ze slunečních paprsků a z rozkvetlé přírody okolo nás. Vše je uvolněnější, radostnější.

Wellness se v Augustiniánském domě neomezuje pouze na uzavřené prostory wellness centra, ale nabízí Vám letní wellness aktivity a procedury pod širým nebem.  Cvičení jógy, Rituál v  Zahradě 6 smyslů jsou velmi oblíbeným doplňkem wellness pobytů.

 

Většina hostů do Augustianu jezdí kromě gurmánských zážitků, také dobít baterky, a touží využít nabídku originálních masáží a rituálů Augustiniánského domu. Velkou část našich hostů, kteří k nám jezdí pravidelně, již považujeme za naše přátele.

 Nejoblíbenější je Augustiniánská masáž !

Augustiniánská masáž je kombinací celotělové masáže přizpůsobené na míru a reflexologie nohou. Pomocí esenciálních olejů, energie doteku a plynulých pohybů v pravidelném rytmu hudby, tato procedura navozuje absolutní uvolnění.“

 Ať už si vyberete jakoukoliv z masáží z naší stálé  nebo sezónní nabídky, naši zkušení terapeuti Vám budou rádi nápomocni při sestavení wellness programu pro Váš pobyt .

Vstup do wellness centra pro neubytované hosty

 Pečovat o Vás budou:

katkaKatka

rostaRosťa

jitkaJitka

jardaJarda

bohunkaBohunka

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.