Wellness retreat centre

DÁMSKÁ JÍZDA VÍTĚZEK ČESKÉ MISS V AUGUSTIÁNU

13. 2. 2018 -

Vítězky České Miss 2017 si mezi pracovními povinnostmi stihnout užít i spoustu zábavy. Při nedávném focení kampaně pro luxusní hotel ukázaly, že jim to sluší jak při polštářové bitvě v posteli, tak u skleničky sektu. Po náročném focení je čekal zasloužený odpočinek v moderním wellness a missky poodhalily, jak jim to sluší v plavkách.  

Cesta na focení do tradičního lázeňského domu z roku 1904 v Luhačovicích byla pro Ivu Uchytilovou a Michaelu Habáňovou  vzpomínková. Před necelým rokem se právě v Luhačovicích rozhodlo o jejich postupu do finálového výběru České Miss 2017 a následný úspěch jim změnil život. Terezu Vlčkovou pak zvolili hlasující na sociálních sítích a díky jejich podpoře se dostala nejen do finále, ale zhubla, zabodovala a skončila na třetím místě.

I když před samotným focením panovala striktnější disciplína, začínalo se brzy ráno a den byl pro modelky dlouhý a náročný, o to více ocenily odpočinek a následnou dámskou jízdu. Především ve wellness se dívky rozjely a bazénové radovánky si opravdu užívaly. „V poslední době mám hodně pracovních povinností, hlavně focení, začaly také castingy České Miss, které ještě proběhnou v Brně a v Praze, tak bylo skvělé, že nám po focení v Augustiniánském domě zbyl čas a mohly jsme si nádherné wellness i bazén užít,“ rozplývala se úřadující Česká Miss Michaela Habáňová.

Poprvé v životě jsem zažila saunové rituály a bylo to úžasné,“ prozradila nadšená Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková. Češka úspěšná na světové soutěži krásy Miss Earth Iva Uchytilová si zase dopřála originální masáž: „Poslední měsíce byly náročné, program je nabitý a na odpočinek určitě nesmíme zapomínat. Masáž přišla vhod, cítila jsem se jako v ráji a i po tom krátkém odpočinku se cítím jako znovuzrozená.“ Mezi povinnosti vítězek patří v těchto týdnech i to, že jsou součástí poroty, která v rámci castingů rozhoduje o tom, které dívky budou bojovat o titul Česká Miss 2018.

wellness hotel

wellness hotel

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.