Wellness retreat centre

Léčivá láska

27. 1. 2013 -

Je obecně známo, že do nejznámějších moravských lázní Luhačovice se jezdí léčit nejrůznější neduhy těla od dýchacích problémů, přes nemoci trávicího ústrojí, poruchy látkové výměny, pohybového aparátu až po onkologické nemoci. Stejně tak už dnes víme, že celá řada fyzických nemocí je způsobena dlouhodobým psychickým strádáním.

Proto jednou z možností, jak předcházet vážným onemocněním, je dobrá psychika, pohoda a relaxace. Zajímavou relaxační technikou je romantická masáž.

Luhačovické hotely nenabízejí pouze sezónní léčebné procedury pro nemocné či rekonvalescenty, ale především preventivní pobyty pro nejrůznější cílové skupiny. Patří mezi ně i manželské či milenecké páry všech věkových kategorií. Léčivá síla lásky byla popsána v nejednom románu, povídce či pohádkovém příběhu, byla opěvována v nejedné písni. Většina z nás zažila na vlastní kůži, že nejlépe je člověku na těle i na duši v blízkosti milované osoby. Všechny starosti a problémy se najednou zdají malicherné a bolesti a nemoci se snadněji zvládají.

Hotel Augustiniánský dům nabízí zamilovaným a milujícím všech věkových kategorií exkluzívní romantické pobyty, při kterých můžete zažít nezapomenutelnou romantickou masáž pro páry. Nechejte na sebe působit léčivou sílu lásky a předcházejte tak fyzickým i duševním neduhům.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.