Wellness retreat centre

Luhačovice = saunová wellness velmoc

16. 1. 2013 -

Wellness hotel, wellness procedura, wellness velmoc… Známe vůbec správný význam slova „wellness“? Jedná se o složeninu dvou anglických slov wellbeing a fitness, do češtiny volně přeloženou jako „být fit a cítit se dobře“, a to po tělesné i duševní stránce.

Z wellness se v dnešní uspěchané době stává nová životní filozofie a způsob života, který zahrnuje nejen fyzickou kondici, ale i pozitivní myšlení, zdravé stravování, toleranci vůči vlastnímu tělu i vůči ostatním lidem, umění relaxovat a odpočívat. V podstatě můžeme hovořit o zdravém životním stylu, který je naší jedinou nadějí v životě plném permanentního spěchu a stresu.

Během relaxace se naše tělo uvolňuje fyzicky i psychicky, čerpá nové síly a zbavuje se únavy a stresu. Jednou z významných relaxačních technik je i saunování, které mimo jiné odplavuje škodliviny z těla, rozpouští stres a nervozitu a posiluje imunitu a obranyschopnost našeho organismu. Saunování je prospěšné nejen v zimě, ale i v létě, kdy pomáhá tělu překonávat extrémní teploty a zátěž z klimatizovaných prostor.

Velká koncentrace wellness hotelů nabízejících celou řadu procedur, mimo jiné i saunování, staví nejznámější moravské lázně a resort Luhačovice do pozice saunové wellness velmoci. Postupně mění svou image sezónních lázní pro nemocné na vyhledávanou turistickou destinaci s celoročním provozem pro všechny věkové kategorie. Velkou zásluhu na tom má i wellness hotel Augustiniánský dům, který nabízí luxusní prostory a exkluzívní služby pro váš „wellbeing & fitness“.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.