Wellness retreat centre

Čas saunování, teplých procedur a wellness

15. 1. 2013 -

Wellness znamená ve volném překladu být fit a cítit se dobře, a to jak fyzicky, tak i psychicky. Zatímco v létě máme dostatek přirozeného pohybu na čerstvém vzduchu, slunce, dovolenou, zimní měsíce nám příliš dobré podmínky neposkytují.  S naší imunitou a zdravím je to vždycky o něco horší než v létě. Naštěstí existuje celá řada wellness hotelů a wellness studií, které nabízejí relaxační procedury pro odpočinek, uvolnění a doplnění energie.

Kromě řady teplých procedur jako jsou koupele, zábaly nebo masáže působí na očistu a posílení organismu velmi pozitivně saunování.

Správně prováděné saunování podporuje prokrvení tkání, otevírá póry kůže a usnadňuje vylučování odpadních látek z těla, zlepšuje termoregulaci, ničí bakterie a viry a zvyšuje obranyschopnost organismu a odolnost vůči nachlazení a virózám, dále prohlubuje a uvolňuje dýchání a uklidňuje při rozrušení, tlumí tísnivé pocity, odstraňuje stres a nervozitu, pomáhá při nespavosti.

Udělejte něco pro své zdraví a imunitu a připravte se na mrazivé zimní měsíce. Dopřejte si příjemné pocity v luxusním prostředí wellness hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích a hýčkejte vaše tělo i mysl během nepříznivých zimních dnů při některé z našich wellness procedur.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.