Wellness retreat centre

Luhačovická zimní romance

15. 1. 2013 -

Venku je bílo, kam až oko dohlédne nebo také nedohlédne, protože chumelí a fouká vítr. Mráz kreslí na okno překrásné ornamenty a člověka napadne, jak by asi bylo příjemně v teple plápolajícího ohně v krbu. Podobná scéna je pro mnohé z nás symbolem zimní romance, kterou tak dobře známe z filmů. Podobnou scénu můžete zažít i vy během romantického zimního pobytu ve wellness hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích.

A že nezůstane jen u lenošení u krbu, o tom vypovídá bohatá nabídka služeb tohoto exkluzivního místa, který pod bílou sněhovou pokrývkou připomíná pohádkový zámek. K dispozici je zde bazén, finská sauna, bylinková sauna, solná parní lázeň, mentolová parní lázeň, whirlpool, vyhřívané odpočinkové lavice, relaxační místnost nebo různé druhy masáží. O chuťové buňky hostů se starají profesionálové z místní restaurace „Symfonie“. Zimní romantika v hotelu je navíc nabízena za zvýhodněnou cenu.

Pokud ještě stále odoláváte, potom vězte, že zimní romantika v Luhačovicích je určena nejen mladým lidem, ale i staršímu manželskému páru. Nabízíme nezapomenutelné zážitky v netradičním prostředí zimních Luhačovic i pro snoubence, kteří se rozhodli pro svatbu v zimě nebo pro manžele, kteří slaví své výročí svatby právě v tomto nepříznivém zimním období.  Zimní romance jako vystřižená z filmu může být krásným dárkem pro vás či vaše nejbližší. Resort Luhačovice a wellness hotel Augustiniánský dům jsou zde k vašim službám.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.