Wellness retreat centre

Povánoční relax, restart těla a duše

15. 1. 2013 -

Vánoce jsou pro mnohé z nás nejkrásnějším obdobím roku, nicméně přinášejí sebou i shon, stres   
a nezdravý útok na naši tělesnou schránku ve formě přejídání a lenošení pod vánočním stromečkem. Po takto náročném období si naše tělo i duše zaslouží povánoční relax ve formě aktivního odpočinku ve wellness hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích. Pomůžeme vám dostat se znovu do kondice  
a začít nový rok bez únavy a napětí.

Pojem relax nebo také relaxace znamená fyzické i psychické uvolnění. Mnozí z nás si představují pouze horizontální polohu u televize, na pláži nebo s knihou u bazénu. Relaxem může být ovšem 
i pohyb v přírodě, oblíbený sport nebo jakákoliv jiná činnost, která člověka baví a je mu příjemná. Naše tělo během relaxace načerpá nové síly a zbaví se únavy a stresu.

A právě takový povánoční relax nabízí i wellness hotel Augustiniánský dům v resortu Luhačovice. Zdejší příjemné prostředí, malebné okolí a služby wellness and spa centra (bazén, solná parní lázeň, whirlpool, mentolová parní lázeň, finská sauna, vyhřívané odpočinkové lavice, bylinková sauna, relaxace  a masáže) vám zaručí klid a soukromí pro fyzické i psychické uvolnění po náročném období vánočních svátků. Když k tomu přidáte inspirativní menu místního restaurantu „Symfonie“, potom nelze odolat.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.