Wellness retreat centre

Pobyty pro zamilované

15. 1. 2013 -

Jste zamilovaní nebo milujete? Domníváte se, že je to samozřejmé, že to nemusíte dokazovat drahými dary či nezapomenutelnými skutky? Neumíte projevit své city? Možná právě pro vás jsou připraveny pobyty pro zamilované ve wellness hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích.

V dnešní uspěchané době často nemáme jeden na druhého čas, odsouváme své blízké na vedlejší kolej, nevěnujeme jim tolik pozornosti, jakou by si zasloužili, projevy lásky považujeme za slabost. Potom se divíme, že se lidé často rozcházejí, že se manželství rozpadají.

Blíží se 14. únor – den svatého Valentýna, který je v českých poměrech netradičním, importovaným svátkem, který se k nám začal dostávat až po roce 1990. Naši předkové byli zvyklí si lásku projevit spíše na 1. máje políbením pod rozkvetlou třešní než „valentinkou“. I když není svatovalentinská tradice u nás příliš populární, pokuste se využít této příležitosti a zamyslet se nad tím, jestli dáváte své city milované osobě dostatečně najevo. A můžete to udělat v prostředí k tomu přímo stvořeném v romantickém wellness hotelu Augustiniánský dům, který pro vás připravil speciální valentýnské pobyty pro dva. Je to jedinečná příležitost užít si navzájem jeden druhého a zároveň udělat i něco pro své zdraví a psychickou pohodu během nabízených wellness procedur.

Ať už věříte na svatého Valentýna nebo ne, nepřipravujte se dobrovolně o jednu z mála příležitostí, jak dát najevo své city nevšedním a nezapomenutelným způsobem. Vždyť nic tak neokoření mladý či dlouhotrvající vztah jako netradiční společné zážitky, které nabízejí pobyty pro zamilované v luxusním prostředí wellness hotelu Augustiniánský dům v Luhačovicích.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.