Wellness retreat centre

Koupací jezírko s vodopádem

Milí hosté,

vytvořili jsme pro Vás venkovní koupací jezírko s úchvatným vodopádem, kde můžete prožít svou dokonalou relaxaci! Nově vzniklá "laguna" tak doplňuje náš unikátní Wellness retreat center.

Celoroční využití 

Koupací jezírko nabízí neopakovatelnou atmosféru po celý rok!  Na jaře a v létě si můžete užít  koupání a relaxaci s osvěžujícími drinky a naplno si tak užít sluníčka, které zde svítí celý den. Tři relaxační mola a slunná opalovací louka se spoustou odpočívacích zón s lehátky Vám tak nabídnou veškerý komfort.  Na podzim a v zimě jsou zde velmi oblíbené chladové terapie posilující imunitu,  které můžete spojit se saunovými rituály a poté si odpočinout u vyhřátého krbu v meditační jurtě.

Koupací jezírko jako součást Wellness retreat center

Wellness retreat center v našem pojetí zahrnuje meditační jurtu, relaxační a meditační zóny v Zahradě 6 smyslů a přilehlém lesíku, kde se mohou naši hosté zklidnit, odpočinout si od denních starostí a navnímat se sami na sebe. Myšlenka wellness je tedy přenesena i do zahrady, kde se člověk může zaměřit na své smysly a začít vnímat venkovní i vnitřní svět pomocí pocitů.  

Rozměr jezírka  je 25x15m s hloubkou 1,4m. Koupací jezírko není určeno pro malé návštěvníky 0-12 let.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.