Podzim ve wellness centru

... posilování imunity a nabírání sil na nadcházející zimní období...

Podzim ztělesňuje v přírodě přechodové období, kdy horké letní měsíce střídají první chladné dny. Je to také čas oddechu po letní aktivitě a příprav na zimu.

V souladu s přirozeným cyklem se také mění potřeby našeho těla. Ve Wellness & Spa Augustiniánský dům pozorně nasloucháme těmto tělesným signálům a bereme v úvahu právě probíhající roční období.

Proto jsme pro Vás na podzim připravili procedury zaměřené na posilování imunity a nabírání sil na nadcházející zimní období.


Na Vaši návštěvu se těší celý tým wellness centra, který Vás rád přivítá a je připraven Vám poradit. Pro více informací a rezervaci wellness procedur neváhejte kontaktovat wellness recepci na +420 577 113 675 nebo na spa@augustian.cz

Blížící se zima...

Zimní měsíce představují přímo ideální období pro návštěvu wellness&spa. Veškerá aktivita v přírodě ustupuje do pozadí, nastává období vegetačního klidu. Zažíváme dlouhé temné večery a pouze krátké dny.

Na tyto přirozené změny cyklu reaguje také naše tělo – s převládající energií zimy si žádá jiný přístup a péči než v ostatních ročních obdobích. Jakoby s ubýváním světla klesala i naše nálada a životní síla. Cítíme potřebu tepla, dobře nám dělají horké nápoje a teplé pokrmy.

Ve wellness a spa pozorně nasloucháme těmto signálům a zimní procedury zaměřujeme na prohřívání organismu, doplňování energie. K tomu využíváme účinků čistě přírodních olejů a esencí, inspirujeme se místními bylinami i tradičními surovinami.

Celkově v zimním období pomůže zklidnění a vnitřní ztišení. Měli bychom si dovolit „medvědí život“ – méně se honit a více spát, abychom na jaře byli odpočinutí a plni elánu do nových začátků.