Wellness retreat centre

Hotel Augustiniánský dům

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům ****S

Nechte se unášet na vlnách relaxace a odpočinku  v rodinném  čtyřhvězdičkovém hotelu superior, který nabízí 25 pokojů v moderním designu, včetně  apartmá Leoše Janáčka, prestižní restauraci Symfonie s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellness & spa centrum, konferenční sál s kapacitou 50 míst, Wi-Fi, hlídané parkoviště a sportovní areál LuhaPark. Nedílnou součástí hotelu je kaple Panny Marie. Jednoduše řečeno, vše co si jen můžete přát pro příjemně strávený pobyt v nádherném lázeňském městě Luhačovice.

Gastronomické zážitky v Restauraci Symfonie

Součástí hotelu je  vyhlášená restaurace Symfonie se zastřešenou terasou, která bývá hojněji využívána především v teplejších měsících. Restaurace je určena nejen hotelovým hostům, ale i veřejnosti. Pro všechny labužníky jsme připravili jídelní lístek, který je čtvrtletně obměňován. K přípravě jídel používáme výhradně čerstvé a kvalitní suroviny. V soutěži TOP LIFE CZECH, hodnotící kvalitu českých gastronomických zařízení restaurace obhájila dva 2 Zlaté lvy, kteří potvrzují vrcholnou gastronomii.

 

Zdraví, relaxace, odpočinek

Naše wellness & spa centrum Vás příjemně odpoutá od každodenních starostí a zaplaví Vaši duši vlnou relaxace. Prostory wellness centra disponují moderním a vysoce efektivním vybavením. Mnozí návštěvníci ocení venkovní wellness terasu, která umocní odpočinkovou atmosféru a společně s hotelovou terasou a zimní zahradou poskytne klidné útočiště k obnovení vnitřní rovnováhy. Bude se o Vás starat pečlivě vybraný tým terapeutů, kteří patří ke zkušeným odborníkům wellness péče. Neubytovaní hosté jsou u nás také vítáni.

Zahrada 6 smyslů

Augustiniánský dům je současně vnímán jako průkopník v oblasti wellness a zdravého životního stylu. V souladu s touto myšlenkou jsme vybudovali Zahradu 6 smyslů, která má několik zastávek, korespondujících s lidskými smysly. Nejedná se o klasickou komentovanou procházku, ale o originální meditační rituál, který je zasazen do míst kde odpočívali mniši Augustiniánkého řádu.

Dovolená na míru

Hotel s rodinnou atmosférou a všestrannou péčí o hosty, kde se vzájemně prolíná historický exteriér s moderně zařízeným interiérem, hotel s ideální polohou, odkud je vše takřka na dosah ruky, Vám svou atmosférou umožní dokonale vychutnat největší moravské lázně Luhačovice. V souladu s lázeňským prostředím, ve kterém se hotel nachází, není možné přivézt s sebou na pobyt žádné domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

Konference a školení

Nabízíme klimatizovaný konferenční sál a salonek. Vyškolený personál Vám poskytne technický i gastronomický servis po dobu akce.

Náš tým se intenzivně zabývá tím, aby se pro Vás naše služby staly nezapomenutelným zážitkem.


Těšíme se na Vaši návštěvu

Petr Borák
ředitel hotelu Augustiniánský dům ****S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.