Augustiniánské rituály

Květen - září

Jako speciální překvapení v rámci pobytu mají hoteloví hosté možnost zúčastnit se Rituálu s názvem "Sám sobě terapeutem". Jedná se o program pro hosty v hotelové zahradě, který je zaměřen na podporu zdraví, dechová cvičení a naladění na přirozený sezónní cyklus. Tento Rituál probíhá v předem určené termíny a je pro naše hosty zcela zdarma, tedy jako dárek ke zpestření pobytu. Rituál trvá cca 1,5 - 2 hod. a začíná vždy v 10:00 hod. Doporučujeme mít s sebou pouze pohodlné oblečení a dobrou náladu :)

Říjen - duben

Jako novinku jsme si pro Vás  připravili i možnost zúčastnit se ještě speciálních saunových rituálů, které probíhají v předem určených dnech v 16:00 hod. v našem wellness centru. V průběhu tohoto regeneračního saunového rituálu se naučíte jak se správně saunovat a jak si pobyt v sauně co nejvíce užít - nejlépe tak, aby saunování prospělo jak tělu, tak duši. Rituál trvá cca 60 minut, v nichž se střídají procesy zahřátí v saunách (jak v suché, tak parní) s procesem ochlazení, doplněné krátkým protahovacím cvičením. Součástí saunového rituálu je také drobné občerstvení pro osvěžení těla :)

V průběhu obou těchto Rituálů se Vám bude věnovat náš hotelový wellness guru Rostislav Nyč.

Pokud k nám plánujete přijet v nejbližší době na pobyt, můžete se již nyní přihlásit k účasti na hotelové recepci. Počet účastníků je omezen, proto prosíme o včasné přihlášení.

saunový rituál