Hotel Augustiniánský dům

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům ****S

Prožijte harmonické spojení relaxace a rodinné atmosféry ve čtyřhvězdičkovém hotelu superior, který nabízí 25 převážně dvoulůžkových pokojů v moderním designu, včetně apartmá Leoše Janáčka, restauraci Symfonie s nabídkou zážitkové gastronomie, moderní wellness & spa centrum Harmonie, sál Inspirace s kapacitou 50 míst, Wi-Fi, hlídané parkoviště a sportovní areál LuhaPark. Jednoduše řečeno, vše co si jen můžete přát pro příjemně strávený pobyt v nádherném lázeňském městě Luhačovice.

Gastronomické zážitky v Restauraci Symfonie

Nabídka restaurace je určena nejen hotelovým hostům, ale i veřejnosti. Pro všechny labužníky jsme připravili jídelní lístek, který je čtvrtletně obměňován.

Zdraví, relaxace, odpočinek

Naše wellness & spa centrum Harmonie Vás příjemně překvapí harmonií vnitřního prostoru s profesionálním a vysoce efektivním vybavením. Bude se o Vás starat pečlivě vybraný tým terapeutů, kteří patří ke zkušeným odborníkům wellness péče.

Dovolená na míru

Hotel s rodinnou atmosférou a všestrannou péčí o hosty, kde se vzájemně prolíná novorenesanční exteriér s moderně zařízeným interiérem, hotel s ideální polohou, odkud je vše takřka na dosah ruky, Vám svou atmosférou umožní dokonale vychutnat největší moravské lázně Luhačovice. V souladu s lázeňským prostředím ve kterém se hotel nachází, není možné přivézt s sebou na pobyt žádné domácí mazlíčky. Děkujeme za pochopení.

Konference a školení

Nabízíme klimatizovaný konferenční sál a salonek. Vyškolený personál Vám poskytne technický i gastronomický servis po dobu akce.

Náš tým se intenzivně zabývá tím, aby se pro Vás naše služby staly nezapomenutelným zážitkem.


Těšíme se na Vaši návštěvu

Petr Borák
ředitel hotelu Augustiniánský dům ****S