ZIMA V AUGUSTINIÁNSKÉM DOMĚ

… ve znamení prohřívání organismu a doplňování energie …

Zimní měsíce představují přímo ideální období pro návštěvu wellness & spa. Veškerá aktivita v přírodě ustupuje do pozadí, nastává období vegetačního klidu. Krajinu zahalí sněhová pokrývka. Zažíváme dlouhé temné večery a pouze krátké dny. Všude převládá klid, ticho a zastavení.

V našem wellness centru se v tomto období zaměřujeme na prohřívání organismu, doplňování energie. K tomu využíváme účinků čistě přírodních olejů a esencí, inspirujeme se místními bylinami i tradičními surovinami.  

 

Zimní pobyty zahrnují:

  • Během celého pobytu v Augustiniánském domě si dopřejte popíjení horkého punče, který pro Vás chystáme každý den od 15 do 17 hod. na venkovní terase restaurace.
  • Odpolední polévka v lobby baru denně v čase od 14 do 16 hod.
  • Od října máte možnost se v našem wellness centru zúčastnit speciálních saunových rituálů s důrazem na tělesnou a duševní očistu, které probíhají pod vedením našeho wellness terapeuta.
  • Procházky v hotelové zahradě – projděte se naší Zahradou šesti smyslů a vyzkoušejte vše, co nabízí – relax, pobavení, ponaučení a hlavně klidné místo k rozjímání.
  • Doporučujeme rezervovat si procedury včas před příjezdem, abychom se mohli co nejvíce přiblížit časům, které Vám vyhovují. Vyzkoušejte některou z našich procedur: STÁLÁ NABÍDKA x SEZÓNNÍ NABÍDKA

 

Ceny a více podrobností naleznete u konkrétních pobytů. Všeobecné a storno podmínky naleznete zde. Ubytovací řád hotelu k nahlédnutí zde.

Dopřejte si dokonalou relaxaci těla i duše.