PODZIM V AUGUSTINIÁNSKÉM DOMĚ

… posilování imunity a nabírání sil na zimní období …

Podzim ztělesňuje v přírodě přechodové období, kdy horké letní měsíce střídají první chladné dny. Je to také čas oddechu po letní aktivitě. Plody Země konečně dozrávají, probíhá sklizeň, uskladňování úrody a další přípravy na zimu. Barvy postupně zeslabují, listy žloutnou, červenají a opadávají, všude je přítomno stahování se energie dovnitř. V souladu s přirozeným cyklem se také mění potřeby našeho těla. Ve Wellness & Spa Augustiniánský dům pozorně nasloucháme těmto tělesným signálům a bereme v úvahu právě probíhající roční období. Proto jsme pro Vás na podzim připravili procedury zaměřené na posilování imunity a nabírání sil na nadcházející zimní období.


Podzimní pobyty zahrnují:

  • Během celého pobytu v Augustiniánském domě si dopřejte popíjení domácího čaje, který pro Vás mícháme z tradičních českých léčivých bylin.
  • Odpolední polévka v lobby baru denně v čase od 14 do 16 hod.
  • Od října máte možnost se v našem wellness centru zúčastnit speciálních saunových rituálů s důrazem na tělesnou a duševní očistu, které probíhají pod vedením našeho wellness terapeuta.
  • Procházky v hotelové zahradě – projděte se naší Zahradou šesti smyslů a vyzkoušejte vše, co nabízí – relax, pobavení, ponaučení a hlavně klidné místo k rozjímání.
  • Zajistíme Vám rezervaci ve sportovním areálu LuhaPark (minigolf, tenis, víceúčelové hřiště) ZDARMA.
  • Doporučujeme rezervovat si procedury včas před příjezdem, abychom se mohli co nejvíce přiblížit časům, které Vám vyhovují. Vyzkoušejte některou z našich procedur: STÁLÁ NABÍDKA x SEZÓNNÍ NABÍDKA

 

Ceny a více podrobností naleznete u konkrétních pobytů. Všeobecné a storno podmínky naleznete zde. Ubytovací řád hotelu k nahlédnutí zde.

Prožijte harmonické spojení relaxace a rodinné atmosféry.

 

Nahoru